ÜRÜNLER HAKKINDA BİLGİ İÇİN TIKLAYIN!


KUŞ GRİBİ KORUYUCU MASKE KULLANIMI
Kuş gribi bir çok bulaşıcı ve ölümcül hastalık daha çok kanatlı olarak yaygın ama insanlar da dahil olmak üzere diğer türler etkileyebilir. Olarak ve solunum yolu etkiler de yayılmacı zatürre geliştirmek de hızla kurbanların sağlık deteriorates Hastalık oldukça ağır olduğunu.

Nanomasks insanlar tarafından kuş gribi virüsünün enfeksiyonun karşı kendilerini korumak için kullanılabilir. Bu koruma için nanoteknoloji kullanan ilk yüz maskesi ve ve izole etmek için de kirleticileri yok geliştirilmiştir. Koruyucu filtre maskesi içeren mevcut olan etkili filtreleyebilir patojenler nanoparticles. Bu Nanomask bir yeniden kullanılabilir vücut nerede kullanılabilir filtreler yerleştirilir içerir. Bu filtreler de kolaylıkla değiştirilebilir vardır.

Bu süzme işlemi muhtemel kurbanı için zararlı mikroorganizmaların ve teklif koruma emer. Bu tehlikeli bakteri ve virüslerin bu ölümcül hastalıklara neden olabilir inhaling engellemek için burun ve ağız kapağı olabilir.

Ayrıca unutmayın bu kuş gribi çok filtre Daima mutasyon nedeniyle zordur, önemli olduğunu düşünüyor ama bu hiçbir koruyucu aşılar vardır, maskesini bir salgını sırasında kendini korumak için yollar biridir.

Maskenin boyutu kolayca baş askıları sağlanan yüzünü uyacak şekilde ayarlanabilir. Nanomasks şimdi yetişkin maskesi düzgün ve virüslere karşı korumada etkili olmayabilir çocuklar uymaz gibi çocuklar için kullanılabilir.

Nanomasks yüzde 99,9 verimli, yüksek ve son derece taşınabilir kompakt olduğunu kanıtladı vardır.

Avian influenza (=kuş gribi/ AI) insan influenza virüsleri ile yakınlık gösteren influenza virüsleri ile oluşturulan ve kuşlarda gözlenen bir hastalıktır. Avian influenzanın insanlarda ağır hastalığa yol açan ve insandan insana kolayca yayılan başka bir forma dönüşme riski dünya sağlığını ilgilendiren temel konulardandır. Maske kullanımının temel amacı, solunum sistemi tarafından saçılan damlacıkların kullanan kişi tarafından etrafa yayılmasını engellemektir. Maskeler ayrıca sıvılara dirençlidir ve kullanan kişinin kan sıçraması veya diğer potansiyel olarak enfeksiyöz maddelerden korunmasına yardımcı olur. Filtrasyon etkinliği sağlamak veya yüze sıkıca oturmak şartı gibi kullanım amaç ve özellikleri taşımazlar. Maske ve respiratörler sağlık hizmeti verenleri korumak ve enfeksiyon yayılımını önlemek amacına yönelik çok sayıdaki enfeksiyon kontrol tedbirleri arasında sayılmaktadır. Şüpheli veya olası bir kuş gribi vakası ile teması bulunan tüm sağlık personeli en azından EN149:2001 FFP3 ile uyumlu bir respiratör kullanmalıdır.